Budownictwo i galeria realizacji

Własny sprzęt budowlany, nowoczesne narzędzia i maszyny, nasze zaangażowanie, doświadczenie i zapał w podejmowaniu nowych wyzwań, to dobry punkt wyjścia do rozpoczęcia współpracy. Naszą dewizą jest fachowość i krótkie terminy realizacji zamówień. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i gwarantujemy pełną realizację wymagań klienta.

Swoją szeroką ofertę usługową kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych jak i do firm i urzędów. Wierzymy, że dołączycie do grona naszych klientów i, że będzie to współpraca obustronnie korzystna. Wykonujemy prace budowlane montażowe z wykończeniem pod klucz. Na życzenie klienta przeprowadzamy cały proces inwestycyjny od wykonania dokumentacji technicznej, poprzez uzyskanie wszelkich uzgodnień i pozwoleń na budowę, po odbiory końcowe, a na życzenie Klienta wyposażamy wykonane przez nas obiekty w meble i sprzęt renomowanych firm.

Do każdej inwestycji odpowiednio dobieramy najwłaściwszą technologię wykonania i rodzaj stosowanych materiałów w zależności od potrzeb i możliwości finansowych Klienta. Specjalizujemy się w budowie obiektów przemysłowych użyteczności publicznej, tzn. szkół, przedszkoli, szpitali, przychodni i ośrodków zdrowia, hal produkcyjnych, pawilonów, itp. Mamy też spore doświadczenie w budowie obiektów mieszkaniowych jednorodzinnych i wielorodzinnych.

BUDOWNICTWO I REALIZACJE

TRANSPORT I SPRZĘT

STACJA KONTROLI I AUTO SERWIS