O firmie Carbud

Istniejemy na rynku od 1994 roku. Zatrudniamy obecnie około 150 osób o najwyższych kwalifikacjach i doświadczeniu. Posiadamy potencjał ekonomiczny i techniczny, który umożliwia realizację zadań z szerokiej gamy usług oferowanych przez naszą firmę. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele zamówień m.in. na budowę i remonty obiektów dla inwestorów prywatnych i instytucjonalnych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, szkolnictwa, służby zdrowia, obiektów przemysłowych oraz infrastruktury budowlanej. Jesteśmy dumni z faktu, iż są to obiekty ładne i funkcjonalne, wybudowane szybko i profesjonalnie.

W okresie dwudziestoletniej działalności naszej firmy zdobyliśmy stabilną pozycję na rynku usług budowlanych i transportowych, o czym świadczą referencje wystawione przez naszych Klientów. Przeczytać je możesz w dziale REFERENCJE.

W 2000 roku oferta naszej firmy została powiększona o szeroką gamę usług Stacji Obsługi Pojazdów. Oprócz standardowych usług stacji kontroli, oferujemy w niej również wymianę opon, mycie pojazdów, mechanikę oraz zakup części samochodowych w naszym sklepie motoryzacyjnym. Nasz warsztat samochodowy należy do ogólnopolskiej sieci Q-Service, która oferuje gwarancję sieciową na dokonywane naprawy.

W 2002 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością czego wynikiem było uzyskanie Certyfikatu Systemu Jakości ISO 9001:2000 wydanego przez DAS Certification Ltd.

Budynki firmy Carbud

BUDOWNICTWO I REALIZACJE

TRANSPORT I SPRZĘT

STACJA KONTROLI I AUTO SERWIS